Coffee Meets Bagel Dating App

Arkadaş Bulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 137 MB
  • Version 4.12.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Coffee Meets Bagel, Inc
Uygulama sayesinde kullanıcılar kendi kriterlerine uygun diğer kullanıcıları bularak arkadaş olabiliyor.

Sürekli vakit kaybetmeden, taramanıza ve mesajlaşmaya harcamaktan bıktınız - yalnızca geri dönmemelisiniz. Sadece alakalı, yüksek kaliteli eşleşmelerle vakit geçirmek istiyorsunuz. Uygulama bunu biliyor ve uygulama içerisinde boşuna vaktinizi ayırmamanız için her şeyi yapıyor.

Coffee Meets Bagel Dating app uygulaması, iOS işletim sisteme sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir arkadaşlık uygulaması olarak tasarlandı. Uygulama sayesinde kullanıcılar kendi kriterlerine uygun diğer kullanıcıları bularak arkadaş olabiliyor.

Coffee Meets Bagel Dating app'in diğer arkadaşlık uygulamalarından farklı olarak kullanıcılarının profil oluşturmalarına olanak vererek istedikleri kriterle sahip olan kullanıcılar tarafından iletişim haline geçebilmelerini sağlamak..

Bu sayede kullanıcılar kendileri ile iletişim kurmak isteyen kişileri tanımak için vakit kaybetmemiş oluyor.

Uygulama profillerine aynı kriterleri yazan kullanıcıları bularak eşleştiriyor. Uygulamanın eşleştirdiği kullanıcılar birbirlerine uyum sağlarlarsa arkadaş olma yolunda iletişim haline geçebiliyor. Böylece kriterleri uygun olmayan kullanıcılar vakitlerini boşuna geçirmemiş oluyor.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise, kullanıcılarına her gün özel sorular yöneltmesi. Böylece profilinde yazılı olmayan özellikleri uygulama tespit ederek, sorulara aynı tarz cevap veren kullanıcıları da eşleştirerek daha sağlam bir arkadaşlık olması için çalışmış oluyor.

 

Daha Fazla Göster
Coffee Meets Bagel Dating App indir
DİĞER SÜRÜMLER